ZWIEDZANIE JURY Z PRZEWODNIKIEM

1/22
Wynajem przewodnika.

 

Zwiedzanie Jury z przewodnikiem umożliwia zobaczenie znacznie więcej, znacznie ciekawszych obiektów, dobranych według zainteresowań zwiedzających. Przewodnik zapewni przekaz informacji odpowiedni do wieku i oczekiwań grupy, zapewniając ogromne poszerzenie wiedzy na temat Jury i zwiedzanych obiektów. 

Zamki znane i zapomniane, jaskinie, punkty widokowe, miejsca niezwykłe i tajemnicze, skalne ostańce i ciekawostki. Jurajskie legendy i tajemnice.

Cena: 450 zł za dzień oprowadzania (ok 8 godzin)

Wynajem przewodnika z samochodem terenowym.

   Dla rodzin i małych grup oferujemy możliwość wynajęcia przewodnika z samochodem terenowym. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie trudniej dostępnych obiektów, które są zwykle pomijane przez turystów.

   Dzięki tej formie zwiedzania nie będą się musieli Państwo martwić o swój samochód, miejsca do parkowania i zużycie zawieszenia, a także z pełnym spokojem będą mogli Państwo zamówić do obiadu lampkę wina ... ;-)

Możemy się umówić w Dąbrowie Górniczej, w dowolnym hotelu na Jurze, lub możemy dojechać w każde inne miejsce za dodatkową opłatą, zależną od odległości.

Dodatek do ceny wynajmu przewodnika: 250 zł za całodniową wycieczkę, w tym koszt paliwa.

Co nas odróżnia ?

mało geologii, i naukowego slangu,  dużo ciekawostek historycznych

wiedza historyczna podana w przystępny sposób

specjalizujemy się w historii i budowlach obronnych

brak długich, bezproduktywnych  spacerów przez mało ciekawe miejsca - szanujemy Wasz czas, pieniądze i ... nogi

koncentrujemy się na naprawdę interesujących obiektach - do trekingu i spacerów po Jurze nie jest Wam potrzebny przewodnik

 

przy ustalaniu trasy wycieczki obiekty do zwiedzania dobieramy indywidualnie dla każdej grupy, w zależności od wieku i zainteresowań

Oczywiście możemy zaproponować najbardziej odpowiednie, według nas warianty.

Nie będziemy się spieszyć - na Jurze nie ma na to miejsca...